Zapraszamy na warsztaty WAGO

W trakcie tegorocznej edycji Projekt BMS 2019 zapraszamy na warsztaty WAGO:

„Rozwiązania chmurowe do zastosowań w automatyce budynkowej. Od kompleksowego, zaawansowanego BMS po prosty monitoring np. liczników energii.”

Uczestnicy warsztatów poznają rozwiązanie WAGO Cloud oraz przykłady wykorzystania aplikacji chmurowych dla potrzeb automatyki budynkowej. Pokażemy, w jaki sposób zrealizować komunikację z konkretną chmurą np. Microsoft Azure zależnie od typu instalacji: od prostego monitoringu np. centrali wentylacyjnej, poprzez zarządzanie systemem oświetlenia w obiekcie, po nawet cały system BMS (warstwa zarządzania). Wyjaśnimy także, jakie koszty są związane z tego typu wdrożeniami.

WAGO należy do grona prekursorów i propagatorów innowacyjnych rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki. Jest producentem i dostawcą m.in. kompleksowych, otwartych rozwiązań w zakresie nowoczesnych systemów sterowania HVAC, oświetleniem oraz zarządzania budynkami i obiektami przemysłowymi. Skalowalny system automatyki budynkowej WAGO zapewnia pełną funkcjonalność w zakresie sterowania i monitoringu w budynkach.

Więcej >>

We create The image
of your brand,
your technology,
your event.

Subscribe to the newsletter

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14

Nadajemy indywidualny styl i czuwamy nad perfekcyjnym wykonaniem wszystkich elementów

Zapisz się do naszego newslettera

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14