SPIN Extra 2017 – tradycyjne Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych już w marcu

15–16 marca 2017 w Hotelu AQUARIUS SPA***** w Kołobrzegu, odbędzie się kolejne spotkanie SPIN Extra 2017. Tradycja imprez z serii SPIN została zapoczątkowana 15 lat temu. Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych, organizowane przez Lockus mają wyjątkową atmosferę sprzyjającą swobodnej wymianie wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Podczas SPIN projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci branżowi spotykają się, aby współtworzyć wartościowe środowisko do konfrontacji opinii i spostrzeżeń na temat najnowszych technologii i rozwiązań branżowych.

Edycja wiosenna skierowana jest do projektantów z obszaru północnej i centralnej Polski. Rejestracja na uczestników rozpoczyna się w pierwszej połowie stycznia 2017.

Tematyka wydarzenia obejmuje szeroki zakres specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów wizyjnych, systemów kontroli dostępu, DSO, systemów zarządzania budynkiem, poprzez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe, po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów.

W trakcie dwudniowej imprezy przedstawiciele branży zaprezentują informacje o nowinkach technicznych z zakresu rozwiązań niskoprądowych. Praktycy reprezentujący producentów i dostawców omówią efektywne rozwiązania na przykładach. Partnerzy, którzy już zapowiedzieli udział w wydarzeniu to: BKT Elektronik, Dahua Technology, Hikvision, PULSAR, QNAP, ABB, Bosch, bt electronics, Extreme Networks, Impakt, NSS/BCS, Polon-Alfa, Polvision, Promise, Extron Electronics, Ambient System.

W trakcie imprezy czynna będzie wystawa urządzeń niskoprądowych. Możliwe będą indywidualne konsultacje z przedstawicielami producentów. Całość wydarzenia umili wieczorny bankiet i część integracyjna, sprzyjająca efektywnej współpracy między partnerami biznesowymi.

Szczegółowe informacje można znaleźć na www.spin.lockus.pl oraz na www.facebook.com/SPINiSPINExtra.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu filmowego ze SPIN Extra 2016: http://bit.ly/2gKYVMG.

We create The image
of your brand,
your technology,
your event.

Subscribe to the newsletter

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14

Nadajemy indywidualny styl i czuwamy nad perfekcyjnym wykonaniem wszystkich elementów

Zapisz się do naszego newslettera

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14