RELACJA: Data Center For Business Symposium

25-26 czerwca 2014 r. w Hotelu Windsor w Jachrance odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Data Center For Business Symposium.

Goście spotkania mieli możliwość poznania najnowszych rozwiązań z zakresu Data Center w kontekście praktycznych możliwości ich wykorzystania oraz najnowszych trendów i wymagań jakie niosą za sobą projekty DC. Rozmowy toczyły się wokół przewodnich haseł: Biznes, Technologia, Bezpieczeństwo i Ekologia.
Serdecznie  dziękuję za udział w Data Center For Business Symposium wszystkim uczestnikom oraz Partnerom, dzięki którym zaprezentowaliśmy szerokie spektrum rozwiązań i możliwości realizacji projektów DC. Jako główny Partner Merytoryczny przedstawiliśmy specyfikę realizacji projektów DC w szerszym ujęciu. Partnerzy rozwinęli przekaz szczegółowymi informacjami o technologiach, produktach i doświadczeniu jakie zdobyli podczas realizacji tego typu obiektów na całym świecie. Dzięki temu goście mogli osobiście przekonać się, jakie rozwiązania są dostępne na rynku, na co zwrócić szczególnie uwagę, na możliwe błędy oraz dobre praktyki podczas planowania i realizacji swoich inwestycji. – mówi Michał Piechulek, Dyrektor Biura Projektów BKT Elektronik.

Merytoryczną część spotkania wzbogaciły panele eksperckie. W obszarze biznesu i technologii zagadnienia certyfikacji DC przedstawiła Lilia Severina z Uptime Institute. W kontekście bezpieczeństwa transmisji danych doświadczeniami podzielił się Walter Affeltranger, członek komitetów normalizacyjnych: ISO/IEC SC 48 oraz CENELEC TK 215. Zagadnienia finansowania projektów DC z Funduszy Europejskich omówiła Justyna Wieprzkowicz z Centralnego Punktu Informacyjny Funduszy Europejskich. Robert Berliński, promotor dobrych praktyk wykonywania testowania infrastruktury krytycznej obiektów DC przedstawił zagadnienia Green IT w kontekście Data CenterPoruszone tematy zachęciły uczestników do dyskusji, które kontynuowane były w Sali biznesowej.

Formuła Data Center For Business Symposium łącząca panele merytoryczne z równolegle trwającymi rozmowami biznesowymi spełniła oczekiwania zarówno Partnerów jak i uczestników spotkania. Goście spotkania wymienili się  doświadczeniami z etapu planowania inwestycji jak również wdrażania i użytkowania nie tylko w kontekście rynku polskiego, ale realizacji międzynarodowych.

We create The image
of your brand,
your technology,
your event.

Subscribe to the newsletter

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14

Nadajemy indywidualny styl i czuwamy nad perfekcyjnym wykonaniem wszystkich elementów

Zapisz się do naszego newslettera

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14