Projekt BMS: nowa jakość w kalendarzu imprez branżowych

Koncepcja automatyzacji budynków nie jest niczym nowym, ale w ostatnich latach przeżywa rozkwit. Wśród czynników wpływających na rozwój rynku należy wymienić: obostrzenia narzucane przez lokalne rządy, których celem jest zrównoważenie zużycia energii, rosnącą świadomość w dziedzinie technologii bezprzewodowych, rozwój w zakresie integracji technologii oraz IoT (Internet of Things).

Trendy rozwoju branży zmierzają do automatyzacji procesów, obniżania kosztów ogólnych, integracji multifunkcjonalnej w jednym narzędziu oraz minimalizacji czynnika błędu ludzkiego. Wzrost oszczędności i komfortu użytkowania to tylko nieliczne z korzyści, jakie można osiągnąć dzięki wdrożeniu zintegrowanych systemów zarządzania budynkiem. Proces dojrzewania polskiego sektora nieruchomości komercyjnych osiągnął moment, w którym kluczowa staje się potrzeba edukacji i dialogu wokół dostępnych technologii BMS, ich integracji oraz efektywności.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku powstało wydarzenie Projekt BMS. Ideą wydarzenia jest tworzenie ogólnopolskiego, flagowego miejsca spotkań dostawców i odbiorców zainteresowanych rozwojem oraz użytkowaniem systemów BMS, Smart Building i technologii automatyki budynkowej w Polsce.

Projekt BMS odbędzie się 12-13 października 2016 w Hotelu Magellan*** Spa & Business w Wolbórzu.

Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia www.projektbms.pl

We create The image
of your brand,
your technology,
your event.

Subscribe to the newsletter

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14

Nadajemy indywidualny styl i czuwamy nad perfekcyjnym wykonaniem wszystkich elementów

Zapisz się do naszego newslettera

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14