Projekt BMS 2020 on-line

Poszerzenie wiedzy merytorycznej, poznanie nowych trendów i praktycznych wdrożeń oraz nawiązanie kontaktów to kluczowe punkty konferencji Projekt BMS.  Wydarzenie tym razem zrealizowane zostało w zmienionej formule. W spotkaniach i prezentacjach przeniesionych do strefy wirtualnej wzięło udział ponad 200 osób.

W trakcie dwóch dni: 26 listopada i 3 grudnia, odbyło się osiem prezentacji Partnerów. Swoje rozwiązania omówili:

APA Group „Nazca – klasyczne i nieszablonowe zastosowania BMS.”

• DISTECH CONTROLS „Najnowsze trendy w przyszłościowej automatyzacji pomieszczeń.”

PLATAN „Niestandardowe rozwiązania telekomunikacyjne i nagłośnienia Platan – od przychodni po koleje.”

FAKRO „FAKRO smartHome – kompletne i komfortowe rozwiązania dla budynków mieszkalnych i obiektów komercyjnych.”

FINDER „Na co zwracać uwagę w projektach, aby zoptymalizować koszty serwisu i obsługi budynków.”

PRODUAL „Urządzenia z komunikacją bezprzewodową MESH lub klasyczną RS485. Czujniki, przetworniki z wyjściem sterowniczym oraz sterowniki strefowe. Unikalna funkcjonalność i błyskawiczna konfiguracja.”

• SIEMENS „Nowa generacja sterowników w erze digitalizacji oraz rozwiązań chmurowych.”

• WAGO „Co powinien zawierać dobrze przemyślany BMS, żeby najlepiej spełniać swoją rolę.”

Zrealizowane zostały dwie sesje eksperckie. Spotkanie z ekspertem w temacie „Nowe technologie w inspekcji budynku” poprowadził Maciej Wiśniewski, Prezes IFMA Polska. Temat „Inteligentny budynek bez cyberbezpieczeństwa to pułapka – jak kompleksowo wbudować cyberbezpieczeństwo we wszystkie fazy inwestycji” omówił Krzysztof Swaczyński, Wiceprezes i założyciel SEQRED S.A.

Prezentacjom towarzyszyły rozmowy w wirtualnych pokojach spotkań, sprzęt i technologie zostały zaprezentowane na wirtualnych stoiskach. Mimo pełnej realizacji w trybie zdalnym konferencja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem. Partnerzy i uczestnicy docenili zarówno wysoki poziom organizacji technicznej, jak i aktywność oraz zaangażowanie w rozmowy o istotnych problemach branży, trendach i planach na przyszłość.

Podczas tej edycji Projekt BMS kontynuowaliśmy także blok warsztatowy. Przygotowane przez firmę WAGO warsztaty „Jak wspierać wykonawców aby zapewnić inwestorom najwyższy poziom funkcjonalny automatyki budynkowej” spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, które zapewne zaowocuje kolejnymi edycjami.

Wsparcie merytoryczne konferencji zapewnili: IFMA Polska, PLGBC Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, Polska Rada Facility Management, SEQRED S.A.

We create The image
of your brand,
your technology,
your event.

Subscribe to the newsletter

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14

Nadajemy indywidualny styl i czuwamy nad perfekcyjnym wykonaniem wszystkich elementów

Zapisz się do naszego newslettera

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14