Po raz pierwszy na świecie: Największy podziemny mapping audiowizualny

Niesamowite widowisko, którego do tej pory nie zrealizował nikt na świecie. Największy podziemny mapping audiowizualny podczas Multikonferencji IBTMM 2013Wyjątkowe i bezprecedensowe wydarzenie, przygotowane jako specjalny pokaz, przesuwający granice niemożliwego za pomocą nowoczesnej technologii.  Spektakl – podróż zaczynająca się głęboko pod ziemią, w najbardziej monumentalnej, wysokiej na 37 metrów komorze Staszica w Kopalni Soli w Wieliczce.

Niesamowite widowisko, którego do tej pory nie zrealizował nikt na świecie. Komora zostanie zamieniona w interaktywny świat projekcji 3D, aby przenieść widzów do świata, który istniał i przez wieki się zmieniał oraz pokazać, w którym kierunku będzie zmierzał… To, co zostało wydrążone wieki temu przez górników, dzisiaj stanowić będzie scenę niezwykłych wydarzeń…

Uroczysta gala w Kopalni Soli Wieliczka połączona z pokazem mappingu będzie zwieńczeniem pierwszego dnia Multikonferencji IBTMM 2013.

Scenariusz i reżyseria: Piotr Szabliński (jeden z najważniejszych w branży realizatorów widowisk artystycznych dla POLSAT, TVP, TVN)
Technika projekcyjna: Norbert Gościński
Zaplecze technologiczne: Tomasz Wysocki
Producent wykonawczy: Grzegorz Augustyn

Za realizację wydarzenia odpowiadają: WIZJA oraz Razorlight Studio.

We create The image
of your brand,
your technology,
your event.

Subscribe to the newsletter

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14

Nadajemy indywidualny styl i czuwamy nad perfekcyjnym wykonaniem wszystkich elementów

Zapisz się do naszego newslettera

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14