Partnerzy SPIN Extra 2016

Wiosenna edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych – SPIN Extra 2016 (9–10 marca 2016 w Hotelu 5* Marina Club) będzie obfitować w nowe kontakty, demonstracje sprzętu oraz omawianie projektów i inwestycji. W trakcie spotkania uczestnicy przetestują rozwiązania producentów i dystrybutorów rozwiązań niskoprądowych. Znamy już pierwszych Partnerów SPIN Extra 2016!

Złoci Partnerzy zaprezentują swoje rozwiązania w pierwszym dniu spotkania w trakcie 40 minutowych prelekcji. Reprezentanci Partnerów przez pełne dwa dni wydarzenia na stoiskach wystawienniczych będą prowadzić konsultacje z projektantami. „Złota szóstka” SPIN Extra 2016 to:

·         ABB –lider w dziedzinie technologii energetyki i automatyki.

·         BKT Elektronik– dostawca komponentów do budowy sieci teleinformatycznych oraz usług produkcyjnych. Wyłączny dystrybutora kabli PRYSMIAN-DRAKA na terenie Polski.

·         CIAS– na rynku zabezpieczeń aktywnie działa już od 1974 roku w dziedzinie badań, rozwoju i produkcji urządzeń wykorzystywanych w systemach ochrony oraz systemach ochrony obwodowej.

·         Dahua Technology wiodący światowy producent urządzeń dla systemów monitoringu i bezpieczeństwa.

·         PULSAR–producent urządzeń i akcesoriów do systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej i systemów przeciwpożarowych.

Srebrni Partnerzy przedstawią swoje rozwiązania podczas paneli równoległych w pierwszym i drugim dniu Spotkania. Reprezentanci Partnerów będą także dostępni dla uczestników w strefie wystawienniczej. W gronie Srebrnych Partnerów SPIN Extra 2016 są następujące firmy:

·         Ambient System–spółka istniejąca na polskim rynku od ponad dwudziestu lat, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa pożarowego budynków w zakresie Systemów Sygnalizacji Pożaru oraz Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych.
·         BCS/NSS–na polskim rynku marka działa od 2008 roku oferując bogaty asortyment produktów z dziedziny telewizji przemysłowej oraz wideodomofonów IP.
·         Hikvision –powstały w 2001 roku czołowy dostawca produktów i rozwiązań monitoringu wizyjnego na świecie.
·         INVENTPOWER–lider polskiego rynku instalacji UPS dynamicznych.
·         Polon-Alfa– specjalista w projektowaniu i wytwarzaniu najwyższej klasy sprzętu elektroniki profesjonalnej – kompletnych systemów wykrywania i sygnalizowania pożaru oraz urządzeń sterujących automatyką pożarową.
·         SLX–  zespół ludzi z pasją korzystający z wieloletniego doświadczenia i najnowszych technologii przy realizacji i wdrażaniu systemów audiowizualnych, współpracujący z wiodącymi partnerami na świecie.

Do grona Brązowych Partnerów dołączyli:
·         Impakt – czołowy dostawca akcesoriów gamingowych w Polsce i dystrybutor globalnych marek gamingowych. Głównym profilem działalności firmy jest handel hurtowy na rynku IT w segmencie akcesoriów i „lekkich” podzespołów komputerowych, akcesoriów dla graczy, rozwiązań sieciowych i elektroniki użytkowej.
·         TP-LINK–  jeden z największych światowych producentów sprzętu sieciowego dla sektora SOHO i SMB.
·         Trend Control Systems– producent systemów zarzadzania budynkiem oraz systemów zarzadzania energią w budynkach, ze światową siecią dystrybucji i pomocy technicznej obejmującą ponad 50 krajów.
·         W2– rodzinna firma założona w 1999 roku, specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu elektroniki profesjonalnej.

Szczegółowe informacje: www.spin.lockus.pl/partnerzy

We create The image
of your brand,
your technology,
your event.

Subscribe to the newsletter

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14

Nadajemy indywidualny styl i czuwamy nad perfekcyjnym wykonaniem wszystkich elementów

Zapisz się do naszego newslettera

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14