Jak będziemy żyć za dziesięć lat?

Innowacyjność, dysrupcja, transformacja. Nowe technologie i cyfrowa rewolucja. Sztuczna inteligencja, IoT, blockchain… Rozwój postępuje wykładniczo. To wszystko nie czeka na nas w odległej przyszłości, ani też „za rogiem”, lecz kształtuje nasze otoczenie tu i teraz. Technologia wpływa na to, jak żyjemy i pracujemy, jak się uczymy oraz jak możemy się leczyć – mówi Jowita Michalska, CEO Digital University, Ambasador Singularity University w Polsce, we wstępie do raportu „Beyond 2030”.

Raport „Beyond 2030” jest zapisem najciekawszych rozmów i odpowiedzi na nurtujące pytania z czterech obszarów: biznes, społeczeństwo, praca oraz medycyna. Do współpracy i podzielenia się wiedzą zaproszeni zostali niezwykli ludzie, którzy stale pracują nad tym, by technologie rozwijały się i wspierały ludzkość: Cristina Dolan, Michael Ventura, David Gram, Markus Peschl, Justin Hendrix, Mark Post, Monica Parker, Philip Vanhoutte, Divya Chander, Natasha Vita-More, György Lévay.

Jowita Michalska w 2018 roku otworzyła swoim wykładem trzecią edycję konferencji Projekt BMS. Tematem wykładu były predykcje Raya Kurtzweila, najważniejszego futurologa na świecie m.in. w odniesieniu do kluczowej płaszczyzny tematycznej Projekt BMS jaka są nieruchomości i związane z nimi funkcjonowanie ludzi.

Raport można pobrać na stronie https://newsletter.digitaluniversity.pl/landing/beyond2030-e4b5

We create The image
of your brand,
your technology,
your event.

Subscribe to the newsletter

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14

Nadajemy indywidualny styl i czuwamy nad perfekcyjnym wykonaniem wszystkich elementów

Zapisz się do naszego newslettera

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14