2015: III edycja Data Center for Business

13 maja 2015 w Hotelu Turówka**** w Wieliczce odbyła III edycja  spotkania z cyklu Data Center for Business. W myśl idei spotkań, którą jest  branżowy dialog o standardach, trendach oraz doświadczeniach z realizacji projektów DC rozmawiali ze sobą przedstawiciele producentów, eksperci i użytkownicy rozwiązań.

Program ostatniego z cyklu spotkania spotkał się z dużym zainteresowaniem uczestników. W spotkaniu wzięło udział ponad sto osób. Rozmowy i wymiana doświadczeń miały miejsce zarówno w trakcie konferencji, jak i w specjalnie przygotowanej strefie demo, w której  zainstalowane zostały gotowe elementy zabudowy kiosków serwerowych w postaci wzorcowej szafy RACK z wyposażeniem do organizacji, dedykowanymi systemami transmisji danych, dystrybucji zasilania, wymiennik typu InRow oraz urządzeniem UPS. Rzeczywiste działanie komponentów Data Center, pozwoliło uczestnikom spotkania na zweryfikowanie wątpliwości i bezpośrednie sprawdzenie funkcjonalności  serwerowni.

Nowościami, które pojawiły się w programie spotkania były obecność eksperta międzynarodowej organizacji certyfikujące EPI oraz przedstawiciela laboratorium testowego GHMT, a także nowe spojrzenie na temat bezpieczeństwa pożarowego serwerowni zaprezentowane przez firmę Nuxxe.

Podczas trzeciej edycji spotkania Data Center for Business rozmawialiśmy  w gronie ekspertów, praktyków branży reprezentujących firmy partnerskie: Głównego Partnera Merytorycznego BKT Elektronik oraz AxxonSoft, BCA Group, Eaton, Enterprise Products Integration PTE Ltd, GHMT, Nuuxe Radioton i Stulz.

We create The image
of your brand,
your technology,
your event.

Subscribe to the newsletter

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14

Nadajemy indywidualny styl i czuwamy nad perfekcyjnym wykonaniem wszystkich elementów

Zapisz się do naszego newslettera

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14