20 lat tradycji i zaufania branży niskich prądów, czyli podsumowanie jubileuszowej edycji Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych!

W dniach 28 – 29 września 2022 w wyjątkowym obiekcie – Hotelu Bania Thermal &Ski – zlokalizowanym w malowniczym zakątku Polski tuż u podnóża Tatr, w Białce Tatrzańskiej odbyła się 20 edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych.

W 20 SPIN uczestniczyło ponad 320 osób − projektantów, producentów, dystrybutorów oraz ekspertów branżowych. Swoje rozwiązania zaprezentowało 36 firm:

Złoci Partnerzy: BKT Elektronik, Dahua Technology, Dormakaba, Grupa Romi, Impakt z PowerWalker, Roger wraz z Sensor – Online, Robert Bosch,  TP – Link, Unicard, ZPAS

Srebrni Partnerzy: Aco, NSS/BCS, Emiter, Exclusive Networks Poland wraz z firmami: Samsung i Poly, MiwiUrmet, MicroMade, Molex, Poltel Telecom wraz z Corning Optical Communications, RCS Engineering, Salto Systems, Zettler

Brązowi Partnerzy: 2N, A+V, Assmann, Axium, BitStream, Ewimar, Novet, Polsound, Intelek/Solarix, Tommex

Rozwiązania omówione przez Partnerów 20 SPIN obejmowały szeroki wachlarz specjalizacji: od systemów sygnalizacji pożarowej, CCTV, kontroli dostępu, wideodomofonowych, przez systemy zasilania gwarantowanego oraz zarządzania budynkiem, rozwiązania Data Center, sieciowe, jak również profesjonalne rozwiązania multimedialne i integrację systemów.

Złoci Partnerzy oprócz standardowych wykładów poprowadzili także warsztaty w mniejszych grupach. Taka forma przekazu wiedzy została wprowadzona po raz pierwszy na jesiennej edycji 19 SPIN. Z racji bardzo pozytywnego odbioru zarówno przez Partnerów jak i Uczestników, została kontynuowana także na jubileuszowej edycji Spotkania.

Tradycją stały się także panele eksperckie. W tym roku uczestnicy 20 SPIN mogli wysłuchać rzeczoznawcę do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych mgr inż. Edwarda Skiepko z prezentacją na temat:„Nowe wymagania w zakresie uzgadniania projektów urządzeń przeciwpożarowych i projektów budowlanych”.

Całość jubileuszu dopełnił wieczorny bankiet i część integracyjna, sprzyjająca efektywnej współpracy między partnerami biznesowymi. Główną atrakcją wieczoru był koncert pod hasłem „Born to be wild” Na scenie wystąpili tacy artyści jak: Wojtek Cugowski, Juan Carlos, Kasia Malenda oraz Kuba Jurzyk wraz z tancerzami z grupy Atelie.

W części oficjalnej wieczoru Organizatorzy docenili zaufanie i długoletnią współpracę z następującymi firmami: BKT Elektronik, TP – Link oraz Robert Bosch, jak również ekspertem branżowym Edwardem Skiepko.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i aktywny udział w jubileuszowej edycji wydarzenia 20 SPIN!

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych to już 20 lat tradycji i zaufania branży niskich prądów. Celem SPIN jest tworzenie warunków sprzyjających współpracy oraz powstawaniu nowych inicjatyw i projektów. Spotkania odbywają się dwa razy w roku. Organizatorzy już dziś zapraszają do udziału w wiosennej edycji SPIN Extra 2023, która odbędzie się w kwietniu 2023.

Szczegóły już wkrótce pojawią się na stronie wydarzenia: https://spin.lockus.pl/

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć ze 20 SPIN: https://flic.kr/s/aHBqjA9Z25

We create The image
of your brand,
your technology,
your event.

Subscribe to the newsletter

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14

Nadajemy indywidualny styl i czuwamy nad perfekcyjnym wykonaniem wszystkich elementów

Zapisz się do naszego newslettera

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14