11 SPIN w nowej formule

Zapraszamy na kolejną edycję Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych: 11SPIN, 25-26 września, Hotel STOK w Wiśle.  Po raz kolejny podczas 11SPIN swoje rozwiązania zaprezentują liderzy branży niskich prądów. Tegoroczna edycja odbędzie się w nowej wzbogaconej formule.Spotkaniom Projektantów Instalacji Niskoprądowych od jedenastu lat przyświeca idea łączenia teorii z praktyką, co za tym idzie przedstawianie praktycznych zastosowań w rzeczywistych rynkowych realizacjach.  W myśl tej idei została zmodyfikowana formuła programu merytorycznego 11SPIN.

Podczas tej edycji zdecydowana większość programu poświęcona będzie prezentacji case study. Partnerzy zaprezentują swoje doświadczenia z realizacji projektów integrujących oferowane przez nich technologie. Taka formuła pozwoli przedstawić praktyczne aspekty stosowanych produktów i rozwiązań. Odniesienie do funkcjonujących realizacji uatrakcyjni również teoretyczną stronę prezentacji.

Nieodłączną częścią 11SPIN pozostają stoiska wystawiennicze, na których Partnerzy zaprezentują portfolio swoich rozwiązań oraz będą prowadzić indywidualne konsultacje z uczestnikami.

Swój udział w Spotkaniu potwierdzili już Partnerzy Merytoryczni:

•    Nedap lider w dziedzinie systemów bezpieczeństwa klasy high-end. Oferowany przez Nedap system zarządzania bezpieczeństwem AEOS Security Management jest pierwszym systemem wprowadzającym rozwiązania zarządzania bezpieczeństwem opartym na protokole IP i uruchamianym internetowo.
•    Draftel oferuje profesjonalne rozwiązania w zakresie systemów zabezpieczenia życia i zdrowia ludzkiego, takich jak SAP, DSO, SSWiN, CCTV, PA, RCP, KD itp.
•    BKT ELEKTRONIK europejski dostawca komponentów do budowy sieci teleinformatycznych oraz dostawca usług produkcyjnych w zakresie konfekcji złączy i wiązek kablowych oraz montażu podzespołów dla motoryzacji i przemysłu elektrotechnicznego.
•    OPTEX światowy lider w produkcji urządzeń ochrony mienia wykorzystujących unikalne technologie detekcji promieniowania podczerwonego.
•    Miwi-Urmet  lider w zakresie dystrybucji  elektronicznych systemów zabezpieczeń osób i mienia. W ramach swojej działalności oferuje fachowe doradztwo, wsparcie techniczne i profesjonalny serwis, a także szkolenia dla instalatorów i projektantów.
•    Konsorcjum FEN dystrybutor z wartością dodaną. Reprezentuje w Polsce wiodących na świecie producentów systemów monitoringu IP jak ACTi, GeoVision, IQinVision, Exacq i QNAP oraz rozwiązania sieciowe takich producentów jak Cisco.
•    BOSCH Robert Bosch dostawca systemów telewizji dozorowej, systemów nagłośnieniowych, systemów dyskusyjnych, kongresowych i tłumaczeń symultanicznych, systemów alarmowych, przeciwpożarowych, systemów zarządzania bezpieczeństwem Rubin XP i Rubin 3T oraz systemów kontroli dostępu.
•    Zdania producent i integrator zintegrowanych systemów automatyzacji budynków na bazie technologii LONWORKS (inteligentny budynek, sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i klimatyzacją, kontrola dostępu i bezpieczeństwa, rozliczanie mediów energetycznych) oraz sieciowych systemów sterowania przemysłowego (‚PLC-2000, QNX, przetworniki sygnałów)
•    Ela-compil zajmuje się rozwojem nowoczesnych, zintegrowanych systemów bezpieczeństwa i automatyki budynkowej. Opracowywane przez firmę technologie są owocem pracy najwyższej klasy fachowców z takich dziedzin, jak informatyka, elektronika i automatyka. Od 2006 roku koncentruje się na rozwoju nowych technologii w zakresie ochrony ludzi i mienia oraz zwiększenia komfortu użytkowania zróżnicowanych obiektów.
•    Unicard od ponad dwudziestu lat jest liderem na rynku rozwiązań z zakresu kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, systemów identyfikacji osób, bezpieczeństwa informatycznego. Oferuje usługi konsultingowe, serwisowe oraz sprzęt i oprogramowanie dopasowane do indywidualnych wymagań klienta.
•    Legrand światowy lider z zakresu produktów i systemów dla instalacji elektrycznych i teletechnicznych.
•    Honeywell Life Safety dystrybutor systemów sygnalizacji pożaru marki Esser by Honeywell, dźwiękowych systemów ostrzegawczych marki Esser (Variodyn), a także systemów przywoławczych dla szpitali marki Ackermann by Honeywell.

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych 11 SPIN dedykowane jest projektantom i instalatorom z rejonu Polski Południowej i Centralnej.

We create The image
of your brand,
your technology,
your event.

Subscribe to the newsletter

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14

Nadajemy indywidualny styl i czuwamy nad perfekcyjnym wykonaniem wszystkich elementów

Zapisz się do naszego newslettera

  • +48 12 298 07 60
  • kontakt@lockus.pl
  • Kraków, ul. Skarżyńskiego 14